Warsztat Kobieta W Biznesie.

Specjalność Zarządzanie w biznesie jest klasyczną specjalnością menedżerską przygotowującą do zarządzania przedsiębiorstwami i przedsięwzięciami biznesowymi. motoryzacja rzecz, którą mogłabym polecić wszystkim osobom myślącym swoim biznesie, to nauka skupiania się na tym, co faktycznie ważne dla rozwoju biznesu i delegowanie lub po prostu odpuszczania całej reszty. Za nami uroczysta gala 8 edycji Rankingu 50. Najbardziej Kreatywnych w Biznesie, inicjatywy, która od 9 lat pomaga budować i promować phase innowacyjnego oraz kreatywnego biznesu w Polsce.
Zapraszamy do wywiadu z Dagną Banaś - autorką bloga Szczęśliwa w biznesie , założycielką prężnie działającej grupy biznesowej na Facebooku - Biznes kobiecym okiem , twórcą webinariów, podcastów i materiałów, które wspierają kobiety w otwieraniu i prowadzeniu własnych biznesów. Często widzę wspaniałe kobiety, które robią rewelacyjne rzeczy, ale nie osiągają sukcesu w biznesie, bo boją się walczyć swoje.
Jeżeli chcesz, aby Twoja firma również dołączyła do grona firm budujących swój potencjał i przewagę konkurencyjną na bazie zasobów zatrudnionych w firmie kobiet i mężczyzn, zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Równość w biznesie” - rozwiązania dla średnich firm. Niektóre państwa dopłacają do tworzenia nowych miejsc pracy w biznesie podstawowym. Szczególnie ceniona za nowatorskie spojrzenie na już funkcjonujące rozwiązania w biznesie, dzięki którym poprawia efektywność funkcjonowania organizacji.
Sytuację kobiet w polskim biznesie pozytywnie ocenia także Agnieszka Wrońska, prezes LINK4. Nauczysz się, jak mając świadomość stylu myślenia i działania partnera w biznesie, możesz dostosować argumentację, aby być zrozumianym, budować relacje i efektywnie współpracować. W Marce kobiety w biznesie to panie mogą dowiedzieć się wielu przydatnych informacji. Na początek w ramach Akademii negocjacji, budowania relacji i kreowania wartości w biznesie” proponuję cztery dwudniowe moduły podstawowe oraz dodatkowe moduły tematyczne, które będą zawierały: prezentacje, które sprzedają, negocjacje i komunikację międzykulturową.
Autorka przedstawiła również najważniejsze zasady savoir vivre'u w biznesie, które mogą się przydać w życiu codziennym. W ramach projektu „Pomorzanki w Biznesie” każda uczestniczka może ubiegać się aż 23.000 pln jednorazowej dotacji oraz miesięczne wsparcie doradcze i pieniężne w wysokości do 1.440 pln trwające nawet rok. Jego zdaniem sukces w biznesie mogą odnosić osoby działające w oparciu cwaniactwo, złodziejstwo, łapówkarstwo, wymuszenia czy rozboje.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Warsztat Kobieta W Biznesie.”

Leave a Reply

Gravatar